Ubytování

Naše ubytování se nachází v klidné části obce Mezina. Jedná se o dvě samostatné zahradní chaty, každá s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Aktuálně je k ubytování určena jedna chata pro maximálně 5 osob, která v roce 2020 prošla celkovou rekonstrukcí. 

Chatky jsou umístěny v oplocené zahradě o výměře 1300 m² s možností parkování uvnitř. Zahrada je ve velmi mírném svahu a jsou na ní místa ke sportování, ale i k odpočinku ve stínu stromů. U chatek je k dispozici plocha k venkovnímu posezení s udírnou. Připraveno je i otevřené ohniště.

V našich chatách umožňujeme ubytování se psem. Zahrada je kompletně oplocená, upozorňujeme ale na psa v sousední zahradě.

Chata 1 – růžová

Ve spodním patře chaty je vstupní veranda, předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatná koupelna s WC. Celé podkroví pak slouží jako ložnice pro 4 osoby, v přízemí je rozkládací pohovka. Chata je kompletně zateplená, k vytápění jsou k dispozici kamna na tuhá paliva v přízemí (spotřeba dřeva v ceně pronájmu), popřípadě lze využít elektrické přímotopy v obývacím pokoji, podkroví a koupelně (spotřeba elektřiny je účtována dle elektroměru nad denní limit 10 kW). Voda je přiváděna z vlastní studny do celé chaty, ohřev teplé vody pomocí elektrického bojleru. Kvalita vody je sledována pravidelným rozborem, voda je pitná.

Kuchyňská linka je vybavena indukční varnu deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toustovačem, ledničkou s mrazákem a sadou nádobí pro 6 osob. K dispozici je i myška nádobí a kávovar na kapsle Tassimo.

V chatě je bezplatné připojení k Internetu pomocí wifi. V horním patře je televize.